Hoe kan mijn vereniging deelnemen?
Er is een aantal randvoorwaarden om deel te nemen aan dit traject:
“Clubkadercoaching heeft binnen onze vereniging weer wat extra ogen geopend om zich in te zetten voor de vereniging. In samenwerking met de gemeente is er binnen de vereniging draagvlak ontstaan om het pedagogische klimaat omtrent de trainers en de club te gaan verbeteren. (Lars – VV Dubbeldam)”
Schoolsportevenementen 2023 – 2024
Dag | Datum | Sport | Club(s) | Tijd | Groepen | Aanmelding |
---|---|---|---|---|---|---|
Woensdag | 04-10-2023 | Rugby | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 11-10-2023 | Zaalkorfbal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 25-10-2023 | Verdedigingssporten | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 08-11-2023 | Schaken | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 15-11-2023 | Zwemsporten | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 22-11-2023 | Tafeltennis | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 13-12-2023 | Basketbal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 20-12-2023 | IJssporten | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 10-01-2024 | Klimmen | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 17-01-2024 | Klimmen | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 24-01-2024 | Klimmen | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 31-01-2024* | Klimmen | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 07-02-2024 | Volleybal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 14-02-2024* | Volleybal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 27-03-2024 | Voetbal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 03-04-2024 | Voetbal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 10-04-2024* | Voetbal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 24-04-2024 | Hockey | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 15-05-2024 | Honkbal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 22-05-2024 | Tennis | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 29-05-2024 | Veldkorfbal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
Woensdag | 12-06-2024 | Beachvolleybal | Row 1, Cell 1 | 13:30 – 16:00 uur | Row 1, Cell 1 | Row 1, Cell 1 |
* Bij verplaatsing of teveel aanmeldingen (extra datum)
Schoolsportevenementen 2023 – 2024
DATUM | TIJDEN | SPORT | CLUB(S) | AANMELDEN |
04-10-2023 | 14:00-16:00 | Rugby | Dordtse Rugby Club | Individueel (gr. 3-8) |
11-10-2023 | 14:00-16:00 | Korfbal** | Sporting Delta | Team (gr. 3 en 4) |
25-10-2023 | 14:00-16:00 | Verdediging | Judo Muilwijk Krav Maga |
Individueel (gr. 3-8) |
08-11-2023 | 14:00-16:00 | Schaken | Schaakclub Dordt | Individueel (gr. 5-8) |
15-11-2023 | 14:00-16:00 | Zwemsport | MNC | Individueel (gr. 3-8) |
22-11-2023 | 14:00-16:00 | Tafeltennis | TTV Dordt | Individueel (gr. 3-8) |
13-12-2023 | 14:00-16:00 | Basketbal | Rowic | Individueel (gr. 5-8) |
20-12-2023 | 14:00-16:00 | IJssport | DDD Dordrecht Lions |
Individueel (gr. 3-6) |
10-01-2024 | 14:00-16:00 | Klimmen | Mountain Network | Individueel (gr. 3-8) |
17-01-2024 | 14:00-16:00 | Klimmen | Mountain Network | Individueel (gr. 3-8) |
24-01-2024 | 14:00-16:00 | Klimmen | Mountain Network | Individueel (gr. 3-8) |
31-01-2024* | 14:00-16:00 | Klimmen* | Mountain Network | Individueel (gr. 3-8) |
07-02-2024 | 14:00-16:00 | Volleybal | Next Volley | Individueel (gr. 4-8) |
14-02-2024* | 14:00-16:00 | Volleybal* | Next Volley | Individueel (gr. 4-8) |
27-03-2024 | 14:00-16:00 | Voetbal | VV Dubbeldam VV Wieldrecht SSW SV Oranje Wit |
Individueel (gr. 3-8) |
03-04-2024 | 14:00-16:00 | Voetbal | VV Dubbeldam VV Wieldrecht SSW SV Oranje Wit |
Individueel (gr. 3-8) |
10-04-2024* | 14:00-16:00 | Voetbal* | VV Dubbeldam VV Wieldrecht SSW SV Oranje Wit |
Individueel (gr. 3-8) |
24-04-2024 | 14:00-16:00 | Hockey | DMHC | Team (gr. 3-8) |
15-05-2024 | 14:00-16:00 | Honkbal | The Hawks | Individueel (gr. 3-8) |
22-05-2024 | 14:00-16:00 | Tennis | CC Dash’35 TCD |
Individueel (gr. 3-8) |
29-05-2024 | 14:00-16:00 | Veldkorfbal | Movado Deetos/Snel Sporting Delta Oranje Wit |
Team (gr. 3-8) |
12-06-2024 | 14:00-16:00 | Volleybal*** | Next Volley | Individueel (gr. 3-8) |
* Extra datum (bij verplaatsing, annulering)
** Zaalkorfbal
*** Beachvolleybal
Test